Nabídka

Nabízíme dioptrické a sluneční brýle všech cenových relací a světových značek. Sledujeme pro Vás nejnovější trendy ze světových veletrhů a výstav, které můžete koupit v našich optikách. Samozřejmostí jsou brýle bez doplatku na lékařský předpis.

Další informace

Spolupracujeme s významnými dodavateli brýlových čoček a poskytujeme vysokou kvalitu za příznivou cenu. Máme pro Vás připravený věrnostní program se slevami na další zakázku. Většinu zakázek zpracujeme do druhého dne a po domluvě i na počkání.

Ctíme obor oční optika a proto dbáme na kvalitu zpracování veškerých zakázek a ke každé přistupujeme idividuálně. V naší optice zaměstnáváme pouze vystudované oční optiky a optometristy

Poukázky a platební karty

Příjmáme poukázky Sodexo (Flexi Pass, Dárkový Pass, Vital Pass), Edenred (Ticket Compliments dárkový, Ticket Medica, Ticket Multi).

Na našich pobočlách můžete platit i platební kartou.

Měření zraku

Měření zraku v očních optikách Čech s.r.o. je nezbytnou součástí nabízených služeb. Refrakci provádějí zkušení optometristé. Optometrista je vysokoškolsky vzdělaný odborník, který je registrovaný ministerstvem zdravotnictví ČR a je akreditovaný ve svém povolání. Po zjištění zrakové vady, Vám pomůže vybrat vhodnou korekční pomůcku.

POSTUP MĚŘENÍ:

Při měření se soustředíme na pohodlné vidění. Určování refrakce je přesná a systematická metoda, proto měření věnujeme dostatek času, snažíme se nejen o přesný výsledek, ale hlavně, aby vaše vidění bylo pro vás pohodlné a příjemné.

Více o zrakových vadách

Značky, které nabízíme