O nás

Naším cílem je poskytnout nejlepší péči o Váš zrak, jakoby byl náš vlastní. O to se stará odborný personál, který je vzdělaný v oboru oční optiky a optometrie. Máme více než 15 let zkušeností. Vyjdeme vstříc všem zákazníkům širokou nabídkou zboží všech cenových relací.

Snažíme se ve Vašem městě držet nejpříznivější ceny při zachování maximální kvality. Přijdte nás navštívit a uvidíte, že s námi uvidíte lépe!

Co vám můžeme nabídnout?

Nabízíme dioptrické a sluneční brýle všech cenových relací a světových značek. Sledujeme pro Vás nejnovější trendy ze světových veletrhů a výstav, které můžete koupit v našich optikách. Samozřejmostí jsou brýle bez doplatku na lékařský předpis.

Spolupracujeme s významnými dodavateli brýlových čoček a poskytujeme vysokou kvalitu za příznivou cenu. Máme pro Vás připravený věrnostní program se slevami na další zakázku. Většinu zakázek zpracujeme do druhého dne a po domluvě i na počkání.

Ctíme obor oční optika a proto dbáme na kvalitu zpracování veškerých zakázek a ke každé přistupujeme idividuálně. V naší optice zaměstnáváme pouze vystudované oční optiky a optometristy

Historie Uničov

Od ledna 2015 jsme pro vás otevřeli novou prodejnu i v Uničově.

Historie Prostějov

Od ledna 2014 jsme pro vás otevřeli novou prodejnu i v Prostějově.

Historie Přerov

Oční optika působí ve Vašem městě již od roku 1991 a od roku 1997 stále na stejném místě. V průběhu těchto let inovujeme vybavení a interiér, aby se naši zákazníci cítili co nejlépe.

Zkušenosti

Máme 15 let zkušeností v oboru optiky a naši pracovníci jsou zcela kvalifikovaní.